.

  • Novinka

YATE Ice Spikes Nesmeky

Protišmykové návleky na obuv

29,00 €
s DPH
Veľkosť
Množstvo:
Produkt je dostupný s inými parametrami


Retiazkové nezmeky YATE ICE SPIKES s dlhými oceľovými hrotmi uľahčia chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmeky dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutie. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nezmeky umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.

Nešmeky sú veľmi obľúbenou outdoorovou pomôckou pre všetkých, ktorí sa vydávajú na túry od jesene do jari, kedy nočné mrazy robia z ciest nebezpečnú poľadovicu, a kedy sa zvyšky snehovej pokrývky alebo poľadovica striedajú s normálnou cestou. Sú výborným doplnkom pre športovcov, ktorí celoročne chodia alebo behajú v rôznych typoch terénu, ale aj pre poľovníkov, drevorubačov a všetkých, ktorí pracujú v prírode takmer v akomkoľvek počasí.

Nešmeky sa nasadzujú jednoducho a rýchlo, a vďaka veľmi pružnej obrube dokonale sedia na všetkých typoch obuvi, od ľahkých bežeckých až po trekkingové topánky. Pri výbere veľkosti majte na pamäti, že zimné trekkingové topánky sú väčšie ako bežecké topánky.

- kvalitné oceľové hroty s dĺžkou 17 mm na špičke a 14 mm na päte
- oceľové retiazky majú na najviac namáhaných miestach zavarené očká
- elastický popruh zostáva pružný aj vo veľkom mraze
- nasadenie na topánky trvá niekoľko sekúnd
- vhodné na všetky typy topánok
- dodávané v praktickom obale na zips
- jednoduchá údržba

Veľkosť:
S (36 - 38)
M (38,5 – 41)
L (42 - 44)
XL (44,5 - 47)  

Farba:    čierna/strieborná

SZ00046-S

Špecifické referencie

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

0
0