Baterka Fenix ​​PD35 V3.0

Vysoko výkonné vreckové svietidlo Fenix

Skladom
Kód: PD35V30
Značka: FENIX
€90
Kategória: Baterky
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Baterka Fenix ​​PD35 V3.0

Max výdrž: 230 hod
Napájanie: 2x CR123A, 1x 18650
Počet režimov: 6
Vodotesnosť: IP68 (ponor 2 m)
Farba svetla: Denná biela (5500-6500 K)
Svetelný zdroj: Luminus SFT-40
Hmotnosť: 83.5 g
Značka: Fenix

Najnovšia generácia vysoko výkonného vreckového svietidla Fenix ​​PD35 V3.0 prináša svetelný tok až 1700 lúmenov (ANSI) a dosvit až 357 metrov . Výborný svetelný výkon bol dosiahnutý použitím najnovšej LED Luminus SFT-40 . Svietidlo je napájané z  Li-ion 18650 2600 mAh akumulátora (súčasťou balenia), s vlastným nabíjacím micro-USB konektorom. Fenix ​​PD35 V3.0 disponuje šiestimi rôznymi režimami svietenia , ktoré umožnia voliť medzi vysokým výkonom a dlhou výdržou, ktorá dosahuje až 230 hodín . Jedným zo svetelných režimov je aj stroboskop, Ktorý sa hodí pre krízové ​​situácie. Svietidlo je napájané digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní), kedy je zároveň tiež vybavená indikáciou stavu nabitia batérií. PD35 V3.0 zaujme nielen malou veľkosťou a vysokým výkonom, ale aj taktickým spínačom a možnosťou pripevnenia káblového spínača Fenix ​​AER-02 . Môžeme ju preto odporučiť nielen pre všetkých outdoorových nadšencov, ale nájde určite využitie aj v bezpečnostných zložkách a pre poľovníctvo.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009 .

Parametre svietidla Fenix ​​PD35 V3.0
Je použitá špičková výkonná LED Luminus SFT-40 so životnosťou 50000 hodín.
Šesť režimov svietenia: Turbo 1700 lúmenov (1,5 hodiny) -> 600 lúmenov (2,5 hodiny) -> 150 lúmenov (8,5 hodiny) -> 50 lúmenov (26,5 hodiny) -> 5 lúmenov ( 230 hodín) ) - Strobe 1700 lúmenov (stroboskop s premenlivou frekvenciou).
Svetelný tok a časy výdrže sú merané s nabíjacou Li-ion batériou Fenix ​​18650 s kapacitou 2600mAh ( súčasťou balenia ).
Digitálne regulované pre konštantný jas, inteligentná ochrana proti prehriatiu.
Napájanie: jeden Li-ion akumulátor 18650 alebo dve jednorazové CR123A batérie .
Podporované napájacie napätie 2,8-6,4V, upozornenie na vybité batérie.
Vzhľadom na mechanickú ochranu proti prepólovaniu musí mať akumulátor vystúpený plusový pól . Staršie akumulátory Fenix ​​s  plochým plusovým pólom teda nie je možné použiť .
Hladký parabolický reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom 357 metrov (31900 cd).
Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (neplatí pre stroboskop).
LED indikátor v bočnom tlačidle vždy pri zapnutí svietidla zobrazí stav nabitia batérie (skalibrované na použitie Li-ion akumulátorov 18650).
Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu.
Rozmery 13,4 cm (dĺžka) x 2,28 cm (priemer tela) x 2,54 cm (hlava).
Váha 83,5 gramu (bez akumulátora) resp. 133,5 gramu (vrátane akumulátora).
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, odolný povrch - Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter.
Výrazné ryhovanie povrchu pre lepšie držanie, prevedenie zabraňuje otáčaniu svietidla na nerovnej ploche.
Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).
Odnímateľná oceľová spona.
Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s anti-reflexným povrchom.
Taktický vypínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - momentary on/off).
K svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, púzdro na opasok, náhradné o-krúžky, akumulátor Fenix ​​18650 2600 mAh s USB a micro USB nabíjací kábel.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

header-logo-@2x

 

Fenix podľa svojho motta „Rozsvieťte svoje dobružstvá“ ponúka zákazníkom vysoko kvalitné multifunkčné svietidlá.

Slovo Fenix má pôvod v starej mytológii a v čínskej kultúre označuje „dokonalé veci“. Preto sa Fenix snaží vyrábať dokonalé svietidlá, ktoré majú mimoriadne parametre a sú vytvárané s najvyššou možnou remeselníckou precíznosťou. Charakteristickým rysom značky Fenix je inovatívny prístup a použitie tých najnovších technológií. Svietidlá spoľahlivo slúžia profesionálom v armáde a bezpečnostných zložkách, športovcom, lovcom, v priemysle, ale aj na výpravách do prírody či v domácnosti.

Filozofiou Fenixu je „Dôveryhodnosť, jednoduchosť, rýchlosť a kreativita“, čo jednoznačne prispelo k získaniu veľmi dobrého renomé medzi výrobcami kvalitného LED osvetlenia a k rozšíreniu predaja do viac než 100 krajín po celom svete. Fenix pravidelne prichádza na trh s novými produktmi s vynikajúcimi parametrami a aj vďaka tomu sa stal jedným z veľkých hráčov na medzinárodnom trhu s prenosným osvetlením.

Vďaka širokej ponuke modelov sa svietidlá Fenix uplatňujú v profesionálnej sfére v armáde, polícii, väzenskej službe, u záchranných zložiek, ako lovecké svietidlá, pre športovcov (svetlá na bicykel), turistov a aj bežné domáce použitie. Veríme, že si vyberiete aj vy!

 

 

Späť do obchodu