Baterka Fenix E35 V3.0

Vysoko výkonné vreckové svietidlo Fenix

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: E35V3
Značka: FENIX
€74,90
Kategória: Baterky
Položka bola vypredaná…
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Baterka Fenix E35 V3.0

Tretia generácia LED svietidla Fenix ​​E35 V3.0 ponúka svetelný tok až 3000 lúmenov (ANSI) a dosvit až 240 metrov. Výborného výkonu bolo dosiahnuté použitím modernej LED Luminus SST-70. Na napájanie slúži vysokokapacitná Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh a zabudovaným nabíjacím USB-C konektorom (akumulátor je súčasťou balenia). Svietidlo bola navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť ovládania a širokú použiteľnosť. Šesť svetelných funkcií umožňuje zvoliť medzi vysokým výkonom a výdržou viac ako dva dni. K dispozícii je aj oslepujúci stroboskop pre núdzové situácie. Fenix ​​E35 V3.0 je napájaná digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu i pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Svietidlo je vybavená ultra-tenkým kolimátorom, ktorý je vyrobený pomocou technológií z auto priemyslu. Zapnutie aj prepínanie režimov sa vykonáva tlačidlom ergonomicky umiestnenými na boku. Toto svietidlo je ideálnym svetelným nástrojom s vynikajúcim pomerom vysokého výkonu, kvality a ceny. Možno ju odporučiť pre široké spektrum outdoorových, športových i profesionálnych aktivít.

Je použitá prémiová LED Luminus SST-70 so životnosťou 50000 hodín.
Šesť režimov výkonu: 3000 lúmenov (1,25 hodiny) -> 1200 lúmenov (2,6 hodiny) -> 450 lúmenov (7 hodín) -> 150 lúmenov (20 hodín) -> 50 lúmenov (50 hodín) - Stroboskop (3000 lúmenov).
Svetelný tok a časy výdrže sú merané s pribaleným Li-ion 21700 akumulátorom s kapacitou 5000 mAh.
Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou a inteligentou ochranou proti prehriatiu.
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka typu T6, svietidlo je nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter.
Ochrana proti náhodnému vložení batérie obrátene (prepólovaniu).
Odolný povrch - Type III hard anodized.
Výrazné ryhovanie povrchu pre lepšie držanie.
Indikácia stavu nabitia batérie zabudovaná v tlačidle.
Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavením režimu (neplatí pre zábleskový režim).
Vodotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre).
Unikátny supertenký kolimátor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom cez 240 metrov (14400 cd).
Rozmery 11,8 cm (dĺžka) x 2,65 cm (priemer).
Váha 67 gramov (bez akumulátora), 139,5 gramov s akumulátorom.
K baterke je priložený akumulátor Fenix ​​ARB-L21-5000U, nabíjací USB-C kábel, šnúrka na zápästie a náhradné o-krúžok.
Modely z E (economy) radu sú dodávané bez puzdra. Toto základné puzdro možno dokúpiť samostatne.
Ako voliteľné originálne príslušenstvo je možné dokúpiť: otočné puzdro na opasok, otočný držiak na bicykel, držiak na bicykel Fenix, puzdro ALP-MT, USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
So svietidlom je kompatibilný aj držiak na bicykel LockBlocks, držiak na cyklistickú prilbu BikeBlock.

Použitie LED svetla Fenix ​​E35 V3.0
Z výroby môže byť vnútri svietidla na akumulátore čierna izolačné krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte. Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo približne 0,5 sekundy. Režimy výkonu môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať stlačením bočného tlačidla. Stroboskop možno aktivovať podržaním tlačidla po dobu 1,2 sekundy. Krátkym stlačením sa stroboskop vypne.

Nabíjanie - vyberte akumulátor zo svietidla a zapojte USB kábel do bočného USB-C konektora na akumulátora, počas nabíjania svieti kontrolka v plusový pólu akumulátora červeno. Po dosiahnutí plného nabitia svieti na modro alebo zeleno.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - ak vzrastie teplota svetlá nad 60 ° C, tak začne automaticky znižovať výkon v pozvoľných krokoch, akonáhle teplota svietidla klesne pod 60 ° C, tak sa výkon opäť postupne zvýši.

Indikácia stavu nabitia batérie - po krátkom stlačení tlačidla (svietidlo musí byť vypnutá) sa aktivuje LED indikátor v tlačidle. Ak indikačná dióda svieti zelene je batéria nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, je nabitá na 25-50%. Červené blikanie značí, že zostáva menej ako 25% kapacity batérie.

Zamknutie tlačidla - ak chcete zabrániť nechcenému zapnutiu svietidla v batožine, tak dvakrát rýchlo stlačte tlačidlo počas 0,5 sekundy (svietidlo musí byť vypnutá), svietidlo potom dvakrát blikne v nízkom režime a nemožno ju zapnúť. Odomknutie vykonáte opätovným rýchlym dvojitým stlačením tlačidla. Nechcenému zapnutie možno zabrániť aj povolením tela svietidla.

Upozornenie na vybitý akumulátor - bočné tlačidlo začne blikať na červeno a svetlo postupne automaticky prepne do najnižšieho režimu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

header-logo-@2x

 

Fenix podľa svojho motta „Rozsvieťte svoje dobružstvá“ ponúka zákazníkom vysoko kvalitné multifunkčné svietidlá.

Slovo Fenix má pôvod v starej mytológii a v čínskej kultúre označuje „dokonalé veci“. Preto sa Fenix snaží vyrábať dokonalé svietidlá, ktoré majú mimoriadne parametre a sú vytvárané s najvyššou možnou remeselníckou precíznosťou. Charakteristickým rysom značky Fenix je inovatívny prístup a použitie tých najnovších technológií. Svietidlá spoľahlivo slúžia profesionálom v armáde a bezpečnostných zložkách, športovcom, lovcom, v priemysle, ale aj na výpravách do prírody či v domácnosti.

Filozofiou Fenixu je „Dôveryhodnosť, jednoduchosť, rýchlosť a kreativita“, čo jednoznačne prispelo k získaniu veľmi dobrého renomé medzi výrobcami kvalitného LED osvetlenia a k rozšíreniu predaja do viac než 100 krajín po celom svete. Fenix pravidelne prichádza na trh s novými produktmi s vynikajúcimi parametrami a aj vďaka tomu sa stal jedným z veľkých hráčov na medzinárodnom trhu s prenosným osvetlením.

Vďaka širokej ponuke modelov sa svietidlá Fenix uplatňujú v profesionálnej sfére v armáde, polícii, väzenskej službe, u záchranných zložiek, ako lovecké svietidlá, pre športovcov (svetlá na bicykel), turistov a aj bežné domáce použitie. Veríme, že si vyberiete aj vy!

 

 

Späť do obchodu