.

Čelovka Fenix HL18R-T

Multifunkčná, vodeodolná čelovka

54,90 €
s DPH
Množstvo:
Posledné kusy na sklade

Max výdrž: 300 hod
Napájanie: 3x AAA, Interný akumulátor, USB dobíjanie
Počet režimov: 5
Vodotesnosť: IP66 (prudký dážď)
Farba svetla: Neutrálna biela (4000-5000 K)
Svetelný zdroj: Cree XP-G3, Everlight 2835
Hmotnosť: 91 g
Značka: Fenix
Kód tovaru: HL18RTRAIL

Kompaktná nabíjacia čelovka Fenix ​​HL18R-T prináša svetelný tok až 500 lúmenov (ANSI) a dosvit až 82 metrov . Napájanie zaisťuje vymeniteľný lítium-polymérový akumulátor s kapacitou 1300 mAh, ktorý sa nabijú cez micro-USB konektor priamo v čelovke . Akumulátor je možné vybrať av núdzi nahradiť tromi bežnými batériami AAA (nie je možné v čelovke nabíjať). Zdrojom svetla je moderná LED Cree XP-G3 s neutrálnym odtieňom svetla, ktorá je umiestnená v hlavnom reflektore. K doplnkovému svieteniu slúžia dve biele LED Everlight 2835 , ktoré vytvára široký a veľmi plynulý kužeľ svetla.

K dispozícii je celkom 5 režimov výkonu, vrátane zábleskového režimu SOS pre krízové ​​situácie. Čelovka je tiež vybavená inovovanou funkciou predĺženia výdrže . Pri dlhšom použití jednotlivých svetelných režimov čelovka postupne znižuje výkon v malých krokoch na dosiahnutie dlhšej doby svietenia. Zníženie výkonu však nie je také výrazné, ako o staršie čelovky HL18R.

Čelovka je opatrená širokým popruhom s novým Sport Fit Systémom s jedným rotačným kolieskom pre jednoduché nastavenie dĺžky popruhu. Na hlave tak čelovku jednou rukou rýchlo a pohodlne utiahnete. Popruh je tiež perforovaný a opatrený reflexnými prvkami, ktoré zaisťujú dobrú pasívnu viditeľnosť pri behu po ceste. Vďaka váhe iba 91 gramov tak Fenix ​​HL18R-T dobre poslúži ako bežecká čelovka aj čelovka na kempovanie, turistiku a iné outdoorové aktivity.

Všetky parametre čelovky (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009

HL18RTRAIL

Špecifické referencie

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

0
0