Eko paličky na založenie ohňa

Eko paličky na založenie ohňa

Skladom
Kód: 429756
Značka: 101 INC
€12
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Vysoko kvalitné ECO-Friendly Fire Sticks na zapaľovanie ohňa, BBQ a krbov. Vyrobené jedinečným spôsobom šetrným k životnému prostrediu na základe špeciálnej technológie (v súčasnosti prebieha patentová prihláška).

Použitie Eco Firesticks je veľmi bezpečné. Vyrobené z dvoch ekologických zložiek: prírodná bavlna a petrolejový vosk v potravinárskej kvalite.
Toto zloženie zaisťuje, že tyčinky budú horieť bezpečne a stabilne asi 10 minút.

Sú flexibilné, takže ich môžete ľubovoľným spôsobom krútiť, aby ste rýchlo dosiahli požadovaný efekt.

Zloženie: prírodný bavlnený a petrolejový vosk potravinárskej kvality.

- Doba horenia: 10 minút

- Netoxický ekologický

- 100% prírodný recyklovaný materiál

- balenie obsahuje 18 paličiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

101inc

 

Značka 101 INC® bola založená v roku 2012 a zameriava sa na dynamický, taktický a outdoorový svet. Poskytuje premyslené vybavenie pre takticky zmýšľajúcich ľudí a vášnivých outdoorových dobrodruhov. Je to taktické outdoorové vybavenie pre dva adrenalínové svety! Ide o špeciálne činnosti, ktoré si vyžadujú špeciálne vybavenie. 101 INC® tomu rozumie. Špecializujú sa práve na to. 

Ich sortiment je výsledkom dlhoročného spájania sa s potrebami dobrodružných ľudí. Vytvárajú dobre navrhnuté predmety, ktoré dávajú spotrebiteľovi zmysel. Pre väčšinu spotrebiteľov slúži taktické vybavenie a oblečenie na dvojaký účel. Po prvé, sú to praktické požiadavky misie alebo túry. Po druhé, je tu túžba vyjadriť svoj životný štýl a vytvoriť pocit spolupatričnosti. Značka 101 INC® dokonale pokrýva tieto dva účely.
 
 
Späť do obchodu