KM Sviečková na smotane so zemiakovými knedličkami, 1 porcia

Lahodná smotanová omáčka z koreňovej zeleniny a divokého korenia, s krehkými plátkami zadného hovädzieho mäsa prešpikovaného voňavou slaninou. Vychutnajte si ju trocha netradične s delikátnymi zemiakovými knedličkami od EXPRES MENU

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: MENU-KM1004
Značka: EXPRES MENU
€7,30
Kategória: Núdzová strava
Položka bola vypredaná…
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

KM Sviečková na smotane so zemiakovými knedličkami, 1 porcia

 

Kompletné Menu
Hotove jedlo s prílohou, v dvoch vrecúškach.

Zloženie:
gnocchi (40 %) (zemiaky, kukuričná múka, vajce, voda), hovädzie mäso zadné (24 %), hovädzí vývar (voda, hovädzie mäso a kosti), koreňová zelenina (mrkva, zeler, paštrnák, petržlen), mlieko, smotana, cukor, maslo, cibuľa, ryžová múka, kukuričná múka, repkový olej, soľ kamenná, údená slanina (bravčová masť), citrónová šťava, čierne korenie celé, nové korenie, bobkový list.


Spôsob prípravy:

1) Vložte krabičku do mikrovlnnej rúry a zohrievajte cca 2 minúty (700 W) alebo pokiaľ nebude jedlo teplé. Obal výrobku sa môže teplom deformovať. 2) Jedlo vyberte z vrecúška na tanier a ohrievajte v mikrovlnnej rúre cca 2 minúty. 3) Vyberte vrecúška z papierového obalu a obe uzatvorené vrecúška vložte do hrnca (či rýchlovarnej kanvice) s vriacou vodou na cca 10 minút.

Skladovanie: Skladujte pri teplote od + 1 °C do + 30 °C. Otvorený výrobok uskladnite v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

 

expres-menu-priprava

Trvanlivosť: 2 roky
500g / 1 porcia 

 

garantee image

 

Strava do prírody

Ponúkame pre vás široký výber turistickej stravy - hotové jedlá do prírody. V náročných podmienkach sa osvedčila núdzová strava od MFH a filter na čistenie vody. Pre rýchlu a jednoduchú prípravu máme skvelých pomocníkov, kde si viete pripraviť teplé jedlo – varičenádoby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

expres-menu-logo

 

EXPRES MENU je rodinná firma z Krkonôš, ktorá vyrába kvalitné a zdravé jedlá, ktoré pomáhajú ľuďom šetriť čas a pritom nerobiť kompromisy vo svojom zdravom životnom štýle doma i na cestách. S pomocou najnovších svetových technológií a českého srdca tak ponúkajú výbornú alternatívu k domácemu vareniu.
Zákazníkom garantujú, že nepoužívajú chemické prísady (konzervanty, rýchlosoli, umelé sladidlá, stabilizátory, farbivá a pod.). To samozrejme musí platiť aj pre suroviny, ktoré do svojich jedál dávajú, preto si napríklad nechávajú vyrábať údeniny tradičným spôsobom od lokálnych mäsiarov.
Okrem kvality myslia aj na ekológiu. Maximálne využívajú lokálnych dodávateľov a vďaka trvanlivosti môžu variť jedlá sezónne, kedy sú dané suroviny čerstvo zozbierané. Na ekológiu mysleli aj pri voľbe balení. Jedlá sú zabalené v inovatívnom viacvrstvovom bariérovom vrecku. Tento obal má počas životného cyklu produktu výrazne nižšie emisie CO2 v porovnaní so sklenenou alebo plechovou nádobou. 
Dôležitým kritériom pri výbere sú dobré životné podmienky zvierat. Suroviny nakupujú iba od dodávateľov, ktorí v tomto smere zdieľajú ich hodnoty. Napríklad klietkové chovy sliepok majú u nich červenú.
Máme odskúšané, vrelo odporúčame. Jedlá sú bez É-čok, bez lepku, za 3-5 ohriaté a vydržia od 2 do 10 rokov pri izbovej teplote (toto odskúšané ale nemáme, pretože všetko je tak chutné, že nám to nevydrži bez povšimnutia).
 
 
 
 
Späť do obchodu