Impregnácia HEY SPORT Impra FF Spray 250 ml

Hydrofóbna nano impregnácia na kožu a textil.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: SR00014
Značka: YATE
€16,50
Kategória: Starostlivosť o obuv
Položka bola vypredaná…
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Impregnačný sprej bez použitia fluóru .

Impra FF Spray zachováva funkčnosť oblečenia a neobsahuje fluór. Udržuje všetok textil a obuv suchú a elastickú, zachováva priedušnosť a jas farieb. Pre všetky textílie z prírodných a syntetických vlákien aj pre kožu a výrobky s membránou. Rozprašuje sa bez hnacieho plynu. Impregnácia bez fluóru na vodnej báze. Neobsahuje rozpúšťadlá, benzín a vonné látky. Inovatívne ekologické zloženie bez nanotechnológií, ktoré zaisťuje maximálny výkon impregnácie bez použitia fluóru.

Objem: 250 ml

Návod na použitie: 

Pred použitím pretrepte! Rovnomerne nastriekajte na textíliu zo vzdialenosti ca. 20 cm a nechajte zaschnúť. Ošetrenie čas od času zopakujte. Zažehlením po zaschnutí zvýšite účinnosť prostriedku. Pôsobenie na farby a povrch najskôr vyskúšajte na mieste, ktoré nie je vidieť.

Bezpečnostné varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní.

Výrobca HEY SPORT, vyrobené v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-yate

 

 

YATE je česká značka vybavenia pro outdoor, kemping, fitness a lukostrelbu. Majú aj vlastnú továreň, kde vyrábajú časť produktov a hlavne viac ako  30 rokov úspešne fungujú na trhu. 

 

 

Späť do obchodu