Nášivka na suchý zips "0+", čierna

3D nášivka z PVC gumy na suchý zips označujúca krvnú skupinu. Nášivka na bundy, mikiny, batoh

Skladom
Kód: -11179
Značka: 101 INC
€3,50
Kategória: 3D nášivky
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

PVC 3D nášivka krvná skupina "0+", čierna 

kvalitná PVC 3D nášivka krvnej skupiny 0+ môže zachrániť aj život. Slúži na označenie oblečenia (taktická košeľa, mikina, čiapka) alebo výstroja (batoh) nositeľa. V krízových situáciach vám ušetrí drahocenné sekundy zisťovaním krvnej skupiny pri ošetrení alebo záchrane života.

PVC nášivky sú vyrábané špeciálnou metódou, vďaka ktorej je potlač nášivky 3D - motív vystupuje z povrchu nášivky. Nášivka má navyše po celej svojej zadnej strane suchý zips (velcro) a možno ich ľahko pripevniť na všetky prvky s velcro panelomčím sa rozlíšite od ostatných.

Rozmer: 2,5 cm x 5,0 cm 

Popis:

gumenná 3D nášivka na suchý zips, vojenská nášivka 

Použitie:

Označenie oblečenia, batohu, čiapky, taktické oblečenie, pre všetky prvky s velcro panelom (suchý zips)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

101inc

 

Značka 101 INC® bola založená v roku 2012 a zameriava sa na dynamický, taktický a outdoorový svet. Poskytuje premyslené vybavenie pre takticky zmýšľajúcich ľudí a vášnivých outdoorových dobrodruhov. Je to taktické outdoorové vybavenie pre dva adrenalínové svety! Ide o špeciálne činnosti, ktoré si vyžadujú špeciálne vybavenie. 101 INC® tomu rozumie. Špecializujú sa práve na to. 

Ich sortiment je výsledkom dlhoročného spájania sa s potrebami dobrodružných ľudí. Vytvárajú dobre navrhnuté predmety, ktoré dávajú spotrebiteľovi zmysel. Pre väčšinu spotrebiteľov slúži taktické vybavenie a oblečenie na dvojaký účel. Po prvé, sú to praktické požiadavky misie alebo túry. Po druhé, je tu túžba vyjadriť svoj životný štýl a vytvoriť pocit spolupatričnosti. Značka 101 INC® dokonale pokrýva tieto dva účely.
 
 
Späť do obchodu