Nášivka PATCH TF-2215 3D PVC "Bushcraft Ox No.2"

Nášivka z PVC gumy na suchý zips. Nášivka na bundy, mikiny, batoh

Skladom
Kód: -23012
Značka: 101 INC
€8
Kategória: 3D nášivky
nasivka na suchy zips
Novinka Tip
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

PVC 3D nášivka "Bushcraft Ox No.2"

 

PVC nášivky sú vyrábané špeciálnou metódou, vďaka ktorej je potlač nášivky 3D - motív vystupuje z povrchu nášivky. Nášivka má navyše po celej svojej zadnej strane suchý zips (velcro) a možno ich ľahko pripevniť na bundu, na batoh, alebo na šiltovku, čím sa rozlíšite od ostatných.

Séria TF-2215 Ox predstavuje nový rad prémiových nášiviek, ktoré sú veľmi detailne prepracované. Nápad na "Ox Series" vychádza zo zvieraťa "Ox".

Séria TF-2215 Ox Series sa skladá zo šiestich nášiviek/patchov, z ktorých každý má iný motív - nazbierajte ich všetky!

 

Rozmer: 9,6 cm x 9,2 cm

Popis:

PVC nášivka na suchý zips, 3D nášivka, 3D PVC patch, velcro nášivky 

Použitie:

Označenie oblečenia, batohu, čiapky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

101inc

 

Značka 101 INC® bola založená v roku 2012 a zameriava sa na dynamický, taktický a outdoorový svet. Poskytuje premyslené vybavenie pre takticky zmýšľajúcich ľudí a vášnivých outdoorových dobrodruhov. Je to taktické outdoorové vybavenie pre dva adrenalínové svety! Ide o špeciálne činnosti, ktoré si vyžadujú špeciálne vybavenie. 101 INC® tomu rozumie. Špecializujú sa práve na to. 

Ich sortiment je výsledkom dlhoročného spájania sa s potrebami dobrodružných ľudí. Vytvárajú dobre navrhnuté predmety, ktoré dávajú spotrebiteľovi zmysel. Pre väčšinu spotrebiteľov slúži taktické vybavenie a oblečenie na dvojaký účel. Po prvé, sú to praktické požiadavky misie alebo túry. Po druhé, je tu túžba vyjadriť svoj životný štýl a vytvoriť pocit spolupatričnosti. Značka 101 INC® dokonale pokrýva tieto dva účely.
 
 
Späť do obchodu