Nôž Magnum Backpacker

Značkový nôž Böker - Magnum

Skladom
Kód: VGS00729
Značka: MAGNUM
€39
Kategória: Vreckové nože
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Loveské nože Böker sa začali vyrábať v Nemecku v 17. storočí. Za krátky čas sa nože Böker zaradili medzi popredné výrobky v Nemecku a susedných krajinách. V druhej polovici 19. storočia sa časť rodiny Böker presunula do USA, kde založili svoju ďalšiu továreň.

V dnešnej dobre sa nože Böker vyrábajú v Nemecku, USA, Argentíne, Čine a používajú marketingovú značku MAGNUM. Vreckové nože Böker sa vyrábajú v troch radách: Böker, Böker Plus a Magnum. Výrobu nožov Böker tvoria hlavne vreckové nože, lovecké nože, útočné nože, alebo EDC nože. Svoje bohaté skúsenosti z výroby nožov spájajú s kvalitnými materiálmi a súčasným prístupom, čo zaisťuje produkciu perfektných nožov vhodných do najťažších podmienok. Nože Böker vyrábajú podľa vlastných návrhov, alebo podľa návrhov známych nožiarov. Vreckové nože s dokonalou čepeľou a z kvalitných materiálov predstavujú nie len perfektný dizajnový doplnok, ale taktiež neskutočne užitočného pomocníka pri rôznych úlohách.

Rada Böker predstavuje ručne vyrábané nože. Vysoká kvalita nožov je určená pre milovníkov, ktorí ocenia niečo špeciálne. Nájdete tu široký výber od klasických vreckových nožov po damaškové vreckové nože.

Rada Böker Plus prináša nože ktorých funkcie boli špeciálne vyvinuté a testované pre profesionálnych užívateľov. Boker Plus taktické nože sú inovatívne v dizajne a funkciách určené pre každodenné použitie.

Radu Magnum tvoria nože s neprekonateľným pomerom cena-výkon. Nájdete tu veľký výber nožov zo všetkých kategórií napr. tradičné vreckové nože, lovecké nože, poľovnícke nože a mnohé ďalšie.

Podrobnosti o produkte:

Böker - Magnum Backpacker 01EL605

· Hmotnosť noža: 108 g

· Celková dĺžka: 195 mm

· Dĺžka čepele: 58 mm

· Typ ocele: 440

· Tvrdosť: 56-58 HRC

· Materiál rukoväte: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu