.

  • Novinka

Expres menu - KM Sviečková na smotane so zemiakovými knedličkami 1 porcia

Lahodná smotanová omáčka z koreňovej zeleniny a divokého korenia, s krehkými plátkami zadného hovädzieho mäsa prešpikovaného voňavou slaninou. Vychutnajte si ju trocha netradične s delikátnymi zemiakovými knedličkami.

7,30 €
s DPH
Množstvo:
Posledné kusy na sklade

Komplet Menu.
Hotove jedlo s prílohou, v dvoch vrecúškach.

Zloženie
gnocchi (40 %) (zemiaky, kukuričná múka, vajce, voda), hovädzie mäso zadné (24 %), hovädzí vývar (voda, hovädzie mäso a kosti), koreňová zelenina (mrkva, zeler, paštrnák, petržlen), mlieko, smotana, cukor, maslo, cibuľa, ryžová múka, kukuričná múka, repkový olej, soľ kamenná, údená slanina (bravčová masť), citrónová šťava, čierne korenie celé, nové korenie, bobkový list.


Spôsob prípravy:

1) Vložte krabičku do mikrovlnnej rúry a zohrievajte cca 2 minúty (700 W) alebo dokým nebude jedlo teplé. Obal výrobku sa môže teplom deformovať. 2) Jedlo vyberte z vrecúška na tanier a ohrievajte v mikrovlnnej rúre cca 2 minúty. 3) Vyberte vrecúška z papierového obalu a obe uzatvorené vrecúška vložte do hrnca (či rýchlovarnej kanvice) s vriacou vodou na cca 10 minút.

Skladovanie: Skladujte pri teplote od + 1 °C do + 30 °C. Otvorený výrobok uskladnite v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Doba spotreby: 2 roky

MENU-KM1004

Špecifické referencie

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

0
0