NXG Fúkačka 40" 106 cm Blow Gun

Fúkačka od Umarexu s dĺžkou 40"

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 2.2500
€10
Kategória: Vybavenie
Položka bola vypredaná…
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

NXG Blow Gun - Next Generation - Fúkačka od Umarexu s dĺžkou 40" po našom cca. 106 cm, kaliber.40 (po slovensky priemer 10,23mm). Fúkačka je rozložená v krabici. Po zložení je pripravená na použitie. Treba dávať mimoriadný pozor, lebo to nie je hračka, ale funkčná športová zbraň. Na vzdialenosť 2 metrov bez problémov prerazí plastové vedro a po zapichnutí do dreva sa šípka dá vybrať len kliešťami. Fúkačka ma na konci "hlavne" mušku, s ktorou sa dá provizórne nacvičiť cielenie.

Fúkačka NXG 40" sa skladá z dvoch kovových dielov, ktoré sa prepoja plastovou spojkou. Spojka sa prekryje molitanovým madlom. Na jeden koniec sa nasadí muška "mieridlo", na druhý koniec sa nasadí najprv "zásobník" v správnom poradí a nakoniec "náustok".

Doporučujeme si prikúpiť náhradné šípky 36ks , alebo 100ks. Môže sa stať, že " náustok " teda diel, ku ktorému sa prikladajú ústa, môže prasknúť pri nedbanlivom zaobchádzaní. V našom eshope máme k dispozícii náhradné.
Fukačka je jednoduchá zbraň skladajúca sa z rovnej trubice, z ktorej možno fúknutím vystreľovať šípky. Jej hlavnou výhodou je relatívne tichá a nenápadná manipulácia, bez nápadných pohybov paží. To je veľmi dôležitá skutočnosť, pretože presný dostrel fúkačky nie je väčší než 20 - 40 metrov (záleží na kvalite strelca aj fúkačky) , teda útočník sa môže priblížiť k cieľu na veľmi malú vzdialenosť.

V súčasnosti sa fúkačky používaju najmä domorodcami na Borneu a Filipinách. Pre zvýšenie efektívnosti sa šípky napúšťajú jedom.

- fúkačka NXG 40" s celkovou dĺžkou cca. 106 cm
- kaliber:.40 cal. (po slovensky priemer 10,23mm)
- balenie obsahuje: 12 kusov šípiek
- šípky majú kalené hroty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu