.

Obranný sprej 50ml Stopper2, penový

Obranný sprej 50ml Stoper2, penový

Obranný plyn koreňového charakteru plne ochromujúce prípadného útočníka bez trvalých následkov.

9,00 €
s DPH
Množstvo:
Na sklade

Penový obranný sprej 50ml.

Vylepšená nová verzia, intenzívny prúd peny zaručuje vysokú pravdepodobnosť zasiahnutia útočníkovej tváre na ktorej sa pena zachytí a postupne steká. Do očí, nos a úst sa tak dostane oveľa väčšie množstvo účinnej látky.

Nehorľavý sprej s paprikovým extraktom s vysokým podielom kapsaicínov, ktoré zaisťujú okamžitý účinok na zasiahnutých slizniciach, dočasné oslepnutie, dráždivý kašeľ a pálenie pokožky.

Dosah 1,5 až 3 metre podľa veľkosti spreja a poveternostných podmienok.

OC látka: názov OC (oleoresin capsicum ) je botanický názov označujúci pálivé feferónky, ktoré obsahujú substancie- alkaloidy nazývané Kapsaicin. Jediná kvapka kapsaicinu v 100 000 kvapkách vody je stále zistiteľná. Kapsaicin je vyrobený z placenty feferoniek, čo je časť stonky prechádzajúcej do plodu. Táto placenta má 16krát väčší obsah kapsaicinu, ako zostávajúca časť plodu, takže akýkoľvek OC sprej by mal obsahovať účinnú látku vyrobenú z tejto časti. V roku 1912 farmaceut Wilbur Scoville vytvoril štandardy pre meranie tepelných jednotiek kapsaicinu, ktoré boli používané vo farmácii. Pre ilustráciu, pálivá paprika obsahuje >5000 Scovillových jednotiek. Čistý kapsacin 16 miliónov. OC použitý ako účinná látka v našich sprejoch 2 milióny.

STOPER-50ML

Špecifické referencie

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

0
0