.

  • Novinka

Impregnácia HEY SPORT Impra FF Spray 250 ml

Hydrofóbna nano impregnácia na kožu a textil.

16,50 €
s DPH
Množstvo:
Na sklade

Impregnačný sprej bez použitia fluóru .

Impra FF Spray zachováva funkčnosť oblečenia a neobsahuje fluór. Udržuje všetok textil a obuv suchú a elastickú, zachováva priedušnosť a jas farieb. Pre všetky textílie z prírodných a syntetických vlákien aj pre kožu a výrobky s membránou. Rozprašuje sa bez hnacieho plynu. Impregnácia bez fluóru na vodnej báze. Neobsahuje rozpúšťadlá, benzín a vonné látky. Inovatívne ekologické zloženie bez nanotechnológií, ktoré zaisťuje maximálny výkon impregnácie bez použitia fluóru.

Objem: 250 ml

Návod na použitie: 

Pred použitím pretrepte! Rovnomerne nastriekajte na textíliu zo vzdialenosti ca. 20 cm a nechajte zaschnúť. Ošetrenie čas od času zopakujte. Zažehlením po zaschnutí zvýšite účinnosť prostriedku. Pôsobenie na farby a povrch najskôr vyskúšajte na mieste, ktoré nie je vidieť.

Bezpečnostné varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní.

Výrobca HEY SPORT, vyrobené v Nemecku

YATE
SR00014

Špecifické referencie

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

0
0