Taktické okuliare SWISS EYE® NIGHTHAWK

Taktické okuliare od firmy Swiss Eye

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 40291
Značka: 101 INC
€49
Kategória: Okuliare
Položka bola vypredaná…
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Taktické okuliare Swiss Eye NIGHTHAWK - 3 vymenitelné sklá (čierne,oranžové,číre) sú ľahké ochranné okuliare poskytujúce ochranu vášmu zraku pri streľbe, taktické činnosti, a le aj pri športe a rôznych outdoorových aktivitách. Okuliare sú vhodné pre nosenie so streleckými slúchadlami, pretože vďaka svojim plochým a pružným pacičkám netlačí na hlavu. Sklá vyrobená zo 100% polykarbonátu sú potiahnuté vrstvou proti poškriabaniu a vrstvou proti zahmlievaniu. Obsah balenia: rám,sada vymenitelných skiel(čierne,oranžové,číre), mikrovláknový obal, návod, tvrdý obal.

Vrstva proti zahmlievaniu: Áno
Vrstva proti poškriabaniu: Áno
Maximálna výška: 50 mm
Hrúbka rámu: 4 mm
Použite:
Taktické okuliare Swiss Eye NIGHTHAWK sú vhodné pre políciu, SBS, armádu, na airsoft, taktické hry a cvičenia ale aj bežné nosenie

Odolnosť:
Okuliare poskytujú 100% UVA, UVB a UVC ochranu až do 400 nm (nanometrov).
Okuliare spĺňajú normy: EN 1836: 2005 + A1: 2007 a STANAG

Materiál:
sklá: Polykarbonát
rám: Pogumovaný Polykarbonát

Hmotnosť:
35g

Výhody:
Kvalitné švajčiarske okuliare

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

101inc

 

Značka 101 INC® bola založená v roku 2012 a zameriava sa na dynamický, taktický a outdoorový svet. Poskytuje premyslené vybavenie pre takticky zmýšľajúcich ľudí a vášnivých outdoorových dobrodruhov. Je to taktické outdoorové vybavenie pre dva adrenalínové svety! Ide o špeciálne činnosti, ktoré si vyžadujú špeciálne vybavenie. 101 INC® tomu rozumie. Špecializujú sa práve na to. 

Ich sortiment je výsledkom dlhoročného spájania sa s potrebami dobrodružných ľudí. Vytvárajú dobre navrhnuté predmety, ktoré dávajú spotrebiteľovi zmysel. Pre väčšinu spotrebiteľov slúži taktické vybavenie a oblečenie na dvojaký účel. Po prvé, sú to praktické požiadavky misie alebo túry. Po druhé, je tu túžba vyjadriť svoj životný štýl a vytvoriť pocit spolupatričnosti. Značka 101 INC® dokonale pokrýva tieto dva účely.
 
 
Späť do obchodu