Zatvárací nôž FOX 45861, čierny

Kvalitné prevedenie zatváracieho noža od renomovanej firmy MFH - FOX Outdoor.

Skladom
Kód: 45861
Značka: FOX Outdoor
€13,50
Kategória: Vreckové nože
neposkodeny tovar
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo nad 150€
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Vrátenie peňazí
Garancia vrátenia peňazí

Kvalitné prevedenie zatváracieho noža od renomovanej firmy MFH - FOX Outdoor.
Nôž vhodný na turistiku, rybačku, poľovačku, hubačku a iné aktivity v prírode. Je ovládateľný len jednou rukou, otvorenie aj zatvorenie noža je možné vykonať bez premiestnenia noža v ruke. Rozmerovo vhodný do každého vrecka či batohu a tašky. Určite vám pomôže aj v aute pri nečakanej situácii. Nôžn je vhodný aj pre hasičov, záchranárov alebo ako pomôcka do auta.

Droppoint čierná (coatet) čepeľ vyrobená z ocele 440C. Nôž otvárame palcom systémom "Blade flip" v rozsahu do cca 30° a tzv. "dohodením" dokončíme celkové otvorenie. (Dohodenie, je prudký oblúkový pohyb rukou s nožom, kde zotrvačná sila v dôsledku hmotnosti čepele dokončí otvorenie noža.) Zubové ostrie, rezák popruhov a bodec na rozbíjanie skla posúva tento nôž do série záchranárskych nožov.

Čierna rúčka z G10 materiálu (sklolaminát) je pekne ornamentovaná z oboch strán. Nôž je opatrený aj kovovou sponou na zavesenie na opasok. Poistka proti zavretiu LINER LOCK. Tento poistný blokovací mechanizmus je zabudovaný v rukoväti. Pri otvorení noža dôjde k napnutiu kovového pružného listu, ktorý je vložený v rukoväti a zablokuje čepeľ. Tým je čepeľ zablokovaná a nemôže dôjsť k samozavretiu a prípadnému poraneniu. Posunutím listu palcom do strany dôjde k uvoľneniu čepele a možnosti zavretia noža. Nôž je dodávaný bez puzdra.
 
Technické parametre:
celková dĺžka otvoreného noža: 20,7 cm
celková dĺžka zavretého noža: 12,2 cm
dĺžka čepele: 8,7 cm
šírka čepele: 2,7 cm
hrúbka čepele: 2,8 mm
váha noža: 153 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

fox outdoor

Fox Outdoor patrí dobre známej nemeckej firme Max Fuchs AG, ktorá ponúka veľké množstvo skvelo premyslených produktov za rozumné ceny pre celú rodinu. Vhodné pre všetky voľnočasové aktivity, dostanete tu kompletne všetko pre outdoorové zážitky. Od výbavy pre kempovanie (riad, ešusy, variče) až po oblečenie. 
Pre všetkých, ktorí sú radi vonku a nechcú si robiť starosti s počasím. Rokmi overená outdoorová značka ponúka všetko, čo potrebujete pre outdoorové aktivity – a to všetko za primeranú cenu.
 
 
 
Späť do obchodu